Pasjonaci eventów i nowych
technologii o wielkich sercach

Tworzymy świat, w którym poprzez eventy ludzie nawiązują wartościowe relacje, prowadzą dialog i zmniejszają dystans między sobą.

veventy co to jest

O nas

Nasz zespół

Część naszego teamu to twórcy wydarzeń, którzy przez dwie dekady zorganizowali tysiące eventów w Polsce i wielu zakątkach świata. Pozostali są specjalistami od IT tworzącymi aplikacje mobilne do komunikacji, platformy do grywalizacji, a także rozwiązania oparte na blockchain i AI.

Nasza historia

W 2020 roku organizacja eventów stała się praktycznie niemożliwa. Okazało się to dużym problemem, ale tym samym szansą i motywacją do znalezienia nowych możliwości. Jako zgrany zespół o zróżnicowanych kompetencjach postanowiliśmy stworzyć rozwiązanie, dzięki któremu świat eventów już nigdy się nie zatrzyma.

zespół team veventy

Nasza misja

Ambitnie dążymy do rozwoju i sukcesów bo za tym co robimy stoi większy cel

 • Dostępność

  Dostępność

  Umożliwiamy dostęp do wydarzeń osobom z problemami zdrowotnymi, trudnościami w samodzielnym poruszaniu się, a także mającym pod opieką dzieci, osoby starsze lub zwierzęta. Dzięki możliwości uczestnictwa w wydarzeniach z dowolnego miejsca znika też konieczność dalekich podróży, rozłąki z rodziną czy rezygnacji ze spraw prywatnych.

 • Równość

  Równość

  Każdy może zostać twórcą i uczestnikiem dowolnego wydarzenia - bez względu na pochodzenie, wyznawane wartości i przekonania, orientację czy zasobność portfela. Tworzymy społeczność pozbawioną uprzedzeń, za to pełną tolerancji i wzajemnego szacunku.

 • Prawo głosu

  Prawo głosu

  Zmieniamy eventy w przestrzeń do dialogu, w której każdy może zadać pytanie, podzielić się swoim zdaniem, i w dowolnym momencie pojawić się na scenie jako prelegent lub gość dyskusji. Tworzymy miejsce bez barier między sceną a widownią.

 • Łączenie ludzi

  Łączenie ludzi

  Relacje międzyludzkie są bardzo ważnym elementem życia człowieka. Umożliwiamy zawieranie nowych znajomości i łączymy osoby o podobnych zainteresowaniach. Chcemy, by na veventy ludzie integrowali się ze sobą i czuli się wartościowymi członkami społeczności.

 • Dbanie o planetę

  Dbanie o planetę

  Eventy online pozwalają ograniczyć transport i zmniejszyć emisję CO2, oraz zredukować liczbę materiałów drukowanych co ratuje lasy przed wycinaniem. Zmniejszają też produkcję śmieci, których duży event stacjonarny może wytworzyć nawet tony. W efekcie minimalizujemy negatywny wpływ branży eventowej na ekologię.

nasza misja

Nasze wartości

Wpływ na świat
Wpływ na świat

Chcemy mieć realny wpływ na kształtowanie branży spotkań na całym świecie. Chcemy motywować ludzi do dobrych zmian i służyć pomocą we wprowadzaniu ich w życie.

Empatia i szacunek
Empatia i szacunek

Czasem popełniamy błędy lub dajemy się ponieść emocjom, ale zawsze dojrzale rozwiązujemy trudności. Staramy się zawsze być wyrozumiali i dążyć do rozwiązań win-win.

Siła indywidualności
Siła indywidualności

Każdy z nas jest inny i realizuje swoje pomysły na własny sposób. Rozumiemy to i dajemy przestrzeń, aby każdy z nas dążył do wspólnych celów obraną przez siebie drogą.

Przyjaźń na lata
Przyjaźń na lata

Relacje z ludźmi są dla nas najważniejsze – w kontekście naszego zespołu, jak i klientów. Budujemy je dzięki zaufaniu, trosce i proaktywnym wsparciu.

Dynamiczny rozwój
Dynamiczny rozwój

Stawiamy na poszerzanie wiedzy i umiejętności. Uważamy, że głód w poszukiwaniu odpowiedzi i ciągłe uczenie się sprawia, że stajemy się lepsi zawodowo i prywatnie.

Równość i brak uprzedzeń
Równość i brak uprzedzeń

Wszystkich obowiązują takie same zasady traktowania. Możesz liczyć na stuprocentową akceptację i równe zasady niezależnie od tego, skąd pochodzisz, jakiej jesteś płci i orientacji.

Nasza kultura

Nasz styl współpracy buduje zaufanie, tworzy przyjaźnie i daje regularny zastrzyk adrenaliny

Wyzwania to nasze paliwo
Wyzwania to nasze paliwo

Tworzymy nasz startup od podstaw i dynamicznie rośniemy z miesiąca na miesiąc. Każdego dnia czeka nas mnóstwo wyzwań, dużo wysiłku, ale również ogromna satysfakcja z samej pracy i jej rezultatów.

NIE dla koncepcji 9-17
NIE dla koncepcji 9-17

Uważamy, że każdy powinien układać grafik pracy indywidualnie, w oparciu o swoje zadania i potrzeby prywatne. Nie mierzymy efektów przez liczbę przepracowanych godzin, ale przez wykonanie zaplanowanych zadań i osiągnięcie określonych celów.

Cyfrowi nomadzi
Cyfrowi nomadzi

Dzięki pracy zdalnej godzimy obowiązki zawodowe z życiem osobistym i pasjami. Wierzymy w to, że praca zdalna umożliwia nam utrzymanie work-life balance, oszczędza czas na dojazdy do biura i pozwala działać tam gdzie czujemy się najlepiej.

Ambicja by zostać jednorożcem
Ambicja by zostać jednorożcem

Mierzymy wysoko, chcemy wygrywać, rozwijać się i ciągle rosnąć. Jesteśmy zespołem ludzi, którzy potrafią doceniać małe i duże sukcesy, być z nich dumni i czują ciągły głód, by było ich więcej.

“Feedback is the king”
“Feedback is the king”

Stawiamy na szczerość i otwarcie mówimy o tym, co działa lub nie działa w naszej firmie. Każdego zachęcamy do wyrażania własnej opinii, bez względu na zajmowane stanowisko.

Dobra energia
Dobra energia

Dbamy o to, by wzajemnie wspierać się, inspirować i działać zespołowo. Uważamy, że świat jest piękny wtedy, gdy chcemy go takim widzieć. Kultywujemy pozytywne nastawienie do życia, poczucie humoru i dystans do siebie.

Liderzy to przyjaciele
Liderzy to przyjaciele

Przełożeni są liderami wspierającymi, inspirującymi i pomagającymi w realizacji potrzeb każdego członka ekipy. Chcemy, aby każdy, kto kieruje danym zespołem był osobą, na której można polegać w każdej sytuacji.

Szczerość i transparentność
Szczerość i transparentność

U nas cały zespół ma świadomość sukcesów, wyzwań, z którymi się mierzymy i ewentualnych porażek. Jeśli masz pytanie dotyczące firmy, zawsze uzyskasz na nie szczerą odpowiedź.

Zobacz kogo aktualnie
szukamy i dołącz do nas
Sprawdź otwarte rekrutacje
Maks Płóciennik
Dołączyłem do veventy, bo jara mnie to, że współtworzę jeden z najbardziej rozwiniętych technologicznie projektów w CEE. Cenię fajne relacje w zespole i możliwość rozwoju.
Maks Płóciennik  |  Growth Product Manager
Maciek Ziętek
Veventy ma wszystko, by stać się silnym, międzynarodowym graczem - a ja jestem częścią teamu, który pracuje na ten sukces.
Maciek Ziętek  |  Operations Manager
Krzysztof Chartanowicz
Tym, co kocham w veventy, jest brak nudy. Rozwój w szybkim tempie przynosi sporo frajdy. Cieszę się, że mam bezpośredni wpływ na kształtowanie się świata eventów.
Krzysztof Chartanowicz  |  Product Manager
Sara Pietras
Veventy pozwala mi pracować na moich zasadach. Dzięki temu mogę stawiać czoła codziennym zadaniom i mam nadal dużo czasu dla siebie.
Sara Pietras  |  Content Manager
Kariera

Praca w veventy to synergia
wyzwań zawodowych, work-life
balance i dobrej zabawy

fully-remote Praca w 100% zdalna
praca według twoich reguł Elastyczne godziny pracy
płatny urlop 30 dni płatnego urlopu
urlop rodzicielski Urlop tacie- i macierzyński
dopłata do sprzętu domowego Dopłata do home office set-up
regularne podwyżki Coroczna podwyżka wynagrodzenia
udziały esop ESOP dla najlepszych
opieka zdrowotna Ubezpieczenie zdrowotne
integracja zespołu Spotkania integracyjne
służbowy mac Służbowy laptop Macbook
sprzęt Oprogramowanie ułatwiające pracę
klarowna kariera Ścieżka wewnętrznego awansu
będzie będzie zabawa będzie się działo